بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (دی 1398)

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (دی 1398)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Dream League Soccer 2020

این هم نسخه 2020 بازی فوتبالی محبوب Dream League Soccer با ظاهر و امکاناتی کاملا متفاوت و جدید؛ شما در این بازی می توانید بازیکنان تان را از بین بیش از 3500 بازیکن فوتبال دارای لایسنس FIFPro  انتخاب کنید و با بهترین تیم های باشگاهی دنیا در 8 لیگ و 10 جام مختلف مسابقه دهید. در این نسخه از بازی از فناوری ثبت حرکت (موشن کپچر) برای طبیعی تر جلوه کردن هر چه بیشتر حرکات بازیکنان استفاده شده به اضافه اینکه بازی شامل گزارش کامل و جامعی از مسابقات نیز می شود.

نمایی از بازی اندرویدی Dream league soccer 2020

دانلود بازی اندرویدی Dream League Soccer 2020 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Kung Fu Attack 3

اگر همیشه دوست داشتید روزی به جای بروس لی باشید این بازی مخصوص شماست! گرافیک این بازی دو بعدی و گیم پلی آن شبیه به بازی های حادثه ای قدیمی است به این معنا که شما در عرض صفحه حرکت می کنید و باید با دشمنانی که از همه طرف به شما حمله می کنند مبارزه کنید. شما علاوه بر ضربات مشت و گلد و فنون کنگ فو می توانید از سلاح های سرد مختلف نیز استفاده کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Kung fu attack 3

دانلود بازی اندرویدی Kung Fu Attack 3 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Fx Racer

یک بازی مسابقه ای جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی هیجان انگیزی که در آن می توانید در مسابقات اتومبیلرانی داخل پیست شرکت کنید. این بازی با وجود گرافیک خوبش تنها 45 مگابایت حجم دارد. میزان ارتقا و سفارشی سازی در این بازی قابل تحسین است: شما علاوه بر تغییر تنظیماتی همچون تنظیمات مربوط به سیستم تعلیق ماشین تان، ترمزها و جعبه دنده آن میتوانید تایر ماشین تان را نیز از بین تایرهای بسیار نرم، نرم، معمولی، سخت و مرطوب نیز انتخاب کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Fx racer

دانلود بازی اندرویدی Fx Racer از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Dr. Mario World

از مهارت های خود در حل پازل استفاده کنید و آن ویروس های بدجنس را از بین ببرید! کپسول ها را کنار هم بگذارید و ببینید چطور ویروس ها ناپدید می شوند! عده ای از ویروس های رنگی آمده اند و دنیای دکتر ماریو را به هرج و مرج کشانده اند! دکتر ماریو و دوستانش لباس های آزمایشگاه شان را می پوشند، کپسول هایشان را بر می دارند و آماده مبارزه با ویروس ها می شوند! این بازی در واقع یک بازی پازلی جالب در سبک تطبیق ساز است که از لحاظ گیم پلی تفاوت چندانی با بازی های پازلی دیگر در همین سبک ندارد اما حضور دکتر ماریو و دوستانش رنگ و لعاب دیگری به آن داده است!

نمایی از بازی اندرویدی Dr. mario world

دانلود بازی اندرویدی Dr. Mario World از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Cyber Hunter

این بازی شما را به آینده می برد! زمانی که بشر از لحاظ فناوری پیشرفت زیادی کرده و حتی به فناوری قرار دادن رایانه در مغز دست یافته است. چنین پیشرفت هایی باعث شده که تمدن بشری یک قدم بزرگ رو به جلو بردارد اما هنوز هم فناوری های پیشین و دنیای قدیم طرفدارانی دارد. طرفداران دنیای قدیم و دنیای جدید با یکدیگر درگیر می شوند.

نمایی از بازی اندرویدی Cyber hunter

در چنین وضعیتی قهرمانانی از دنیای جدید با کمک روبات های کوانتومی به قدرتی خارق العاده دست پیدا می کنند: قدرت تبدیل کردن ساختارهای کوانتومی انرژی به تجهیزات و سلاح های مورد نیاز در جنگ از جمله سپرهای کوانتومی، وسایل استتار بصری (اوپتیکال)، رادارهایی که می توانند نزدیک شدن دشمن را اطلاع دهند، جعبه کمک های اولیه هوشمند که می تواند جراحات اعضای یک تیم را مداوا کند و هر چیز دیگری که تصورش را بکنید!

دانلود بازی اندرویدی Cyber Hunter از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Tuning Club Online

یک بازی مسابقه ای جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی هیجان انگیزی که در آن می توانید در مسابقات ماشین سواری شرکت کرده و با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین مسابقه دهید. این بازی دارای سه حالت مختلف برای انجام دادن است که عبارتند از حالت رانندگی آزاد، حالت بمب که در آن نباید بگذارید هیچ کس از شما جلو بزند و حالت مدال که در آن باید برای بردن مدال مسابقه دهید.

نمایی از بازی اندرویدی Tuning club online

دانلود بازی اندرویدی Tuning Club Online از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Sniper Strike 3D

یک بازی حادثه ای جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی هیجان انگیزی که در آن نقش یک تک تیرانداز را بازی می کنید و می توانید در نبردی جهانی شرکت کنید. این بازی دارای بیش از 150 ماموریت مختلف برای انجام دادن در 13 شهر مختلف است که از جمله آنها می توان به ماموریت های ترور و دستیابی به اطلاعات سری اشاره کرد. همچنین شما می توانید در رویدادهایی بازی همچون رویداد کشتن زامبی ها و روبات ها شرکت کنید و با موفق شدن در آنها برنده جوایز بزرگی شوید.

نمایی از بازی اندرویدی Sniper strike 3d

دانلود بازی اندرویدی Sniper Strike 3D از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Taxi Sim 2020

یکی از معروفترین و محبوبترین بازی های رانندگی با تم رانندگی تاکسی و گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی که در آن می توانید زندگی یک راننده تاکسی را تجربه کنید! شما می توانید در شهرهایی همچون نیویورک، میامی، روم و لوس آنجلس کار کنید و البته یادتان باشد که باید سبک رانندگی تان را هم با توجه به خواست مسافران تغییر دهید! بعضی از مسافران هستند که می خواهند زود به مقصد برسند و وقتی آنها را سوار می کنید حتی اگر از چراغ قرمز هم عبور کنید ناراحت نمی شوند در حالی که بعضی دیگر از رانندگی خطرناک می ترسند و وقتی آنها را سوار می کنید باید کاملا با احتیاط رانندگی کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Taxi sim 2020

شما در ابتدا یک تاکسی معمولی در اختیار دارید اما در طول بازی می توانید حتی تاکسی های لوکس یا تاکسی های اسپورت بخرید. هر چقدر ماشین تان بهتر باشد احتمال آنکه بتوانید مسافران خاص را سوار کنید و پول بیشتری بدست آورید نیز بیشتر است. از هر تاکسی که می خرید هم می توانید به عنوان تاکسی معمولی و هم تاکسی سرویس استفاده کنید.

دانلود بازی اندرویدی Taxi Sim 2020 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Game of Trenches 1917

یک بازی استراتژی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا، گیم پلی هیجان انگیز و امکان مبارزه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا که شما را به جنگ جهانی اول می برد! داشتن یک استراتژی و تاکتیک مشخص در این بازی بسیار مهم است. شما باید همیشه گوش به زنگ باشید. سربازان دشمن حتی می توانند در زمین پنهان شوند و شما را غافلگیر کنند و البته حواستان به آسمان هم باشد! آنها می توانند از آسمان هم به شما حمله ور شوند!

نمایی از بازی اندرویدی Game of trenches 2020

شما علاوه بر داشتن ارتشی از واحدهای جنگی معمولی می توانید قهرمانان را نیز به خدمت بگیرید و آنها را به بهترین سلاح ها مجهز کنید. و جالب این که تمام تجهیزات جنگی موجود در این بازی متعلق به جنگ جهانی اول و کشورهای شرکت کننده در آن همچون انگلیس، آلمان، روسیه، اتریش، مجارستان، عمثانی و فرانسه هستند. شما حتی می توانید واحدهای گشت زنی داشته باشید و بعد از به دست آوردن اطلاعات کافی راجع به مواضع دشمن اقدام به نابودی مقر فرماندهی او کنید.

دانلود بازی اندرویدی Game of Trenches 1917 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Rebel Racing

قدم در یکی از بزرگترین مسابقات ماشین سواری آمریکا بگذارید و در رقابتی تنگاتنگ با بهترین راننده های دنیا قرار بگیرید! این بازی با خلق یک مسابقه ماشین سواری کاملا واقعی که بخشی از آن را سبقت های خطرناک و رویارویی رانندگان عشق سرعت تشکیل می دهد و البته لحاظ کردن برترین مسیرهای مسابقه همچون مسیر مسابقه خلیج غربی جان تازه ای به بازی های مسابقه ای بخشیده است. ماشین تان را از بین طیف وسیعی از ماشین های مسابقه ای و کلاسیک انتخاب کنید، آن را ارتقا دهید و ظاهرش را به دلخواه سفارشی سازی کنید و برای رسیدن به مقام اول در تورنومنت های بازی مبارزه کنید!

نمایی از بازی اندرویدی Rebel racing

دانلود بازی اندرویدی Rebel Racing از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Dream League Soccer 2020 این هم نسخه 2020 بازی فوتبالی محبوب Dream League Soccer با ظاهر و امکاناتی کاملا متفاوت و جدید؛ شما در این بازی می توانید بازیکنان تان را از بین بیش از 3500 بازیکن فوتبال دارای لایسنس FIFPro  انتخاب کنید و با بهترین تیم های باشگاهی دنیا در 8 لیگ و 10 جام مختلف مسابقه دهید. در این نسخه از بازی از فناوری ثبت حرکت (موشن کپچر) برای طبیعی تر جلوه کردن هر…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (دی 1398) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید