بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (تیر 1398)

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (تیر 1398)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Crazy Racing Car 3D MAX

یک بازی مسابقه ای جالب که در آن می توانید در مسیرهای مختلفی همچون جاده های آلپ، جاده های ونیز، صحرای نوادا، جنگل آمازون، جاده های موناکو، توکیو و لندن و همچنین جاده های پوشیده از برف هیمالیا مسابقه دهید. در این بازی هم مثل بازی های ماشین سواری دیگر می توانید ظاهر ماشین تان را به دلخواه سفارشی سازی کنید و آن را ارتقا هم بدهید. امکان استفاده از سوخت نیتروژنی را هم دارید. گرافیک بازی نیز در مقایسه با بازی های مشابه خود در رده بالایی قرار می گیرد.

نمایی از بازی اندرویدی Crazy racing car 3D max

دانلود بازی اندرویدی Crazy Racing Car 3D MAX از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی World War WW2 Shooter

باز هم یک بازی حادثه ای با تم جنگ جهانی دوم! شما یکی از سربازانی هستید که به یکی از مناطق جنگی در دوران جنگ جهانی دوم اعزام شده اید و حالا باید تمام تلاش تان را برای باز پس گیری مناطق از دست رفته بکنید. دشمن بسیار قوی است ولی شما هم می توانید از انواع و اقسام سلاح ها از جمله تفنگ تک تیرانداز و تیربارهای سبک و سنگین نیز استفاده کنید. شما در واقع عضو تیم کماندوها هستید و ماموریت های زیادی برای انجام دادن دارید که از جمله آنها می توان به ماموریت خنثی سازی بمب اشاره کرد.

نمایی از بازی اندرویدی World war ww2 shooter

دانلود بازی اندرویدی World War WW2 Shooter از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Idle Wild West

یک بازی حادثه ای مدیریتی جالب با گرافیک دو بعدی بسیار زیبایی در سبک کارتونی و تم غرب وحشی؛ غرب وحشی با تمام وسعت و هیجانش انتظار شما را می کشد! اینجا پر است از کابوی، یاغی و آدم بدهای دیگر! شما هم البته نقش یک کابوی را بازی می کنید؛ کابوی تنهایی که خیلی هم در هفت تیر کشی ماهر است و می تواند به تنهایی به مصاف همه آدم بدها برود! شما هستید که تصمیم می گیرید چه کسی زنده بماند و چه کسی بمیرد! گروه کابوی های خود را تشکیل دهید و بر غرب وحشی فرمان برانید!

نمایی از بازی اندرویدی Idle Wild West

دانلود بازی اندرویدی Idle Wild West از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Gangster Mafia Crime City

یک بازی گانگستری جالب برای آنهایی که عاشق بازی های سبک جی تی ای هستند. شما در این بازی نقش یک گانگستر مافیایی را در شهر سن آندریاس بازی می کنید. اگر پلیس را دیدید می توانید بایستید و مبارزه کنید یا فرار کنید. همچنین مراقب گانگسترهای دیگر هم باشید. آنها می خواهند شما را از سر راه بردارند. شما البته دلیلی محکم برای حضور در خیابان ها دارید: برادرتان چند سال پیش در یک درگیری با مافیایی های کشته شد و حالا شما آمده اید تا انتقام بگیرید. هیچ کس و هیچ چیزی نمی تواند جلوی شما را بگیرد!

نمایی از بازی اندرویدی  Gangster Mafia Crime City

دانلود بازی اندرویدی Gangster Mafia Crime City از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Duel Heroes

یک بازی استراتژی کارتی جالب با گرافیک دو بعدی بسیار زیبا و گیم پلی سرگرم کننده که در آن می توانید با کاربران دیگری از سراسر دنیا نیز به صورت آنلاین و در قالب نبردهای سه تا پنج دقیقه ای مبارزه کنید. از کارت بیش از صد قهرمان مختلف از جمله دیکتاتور سزار، شاه راگنار، فنسر آریا، آرکون اوکتاویان، بی جورن، هرمیون ملیساندره، دین تریس و گروه مرگ و همچنین کارت های جادو و تله برای شکست دادن حریفان تان استفاده کنید. ضمنا بازی دارای حالت داستانی یک نفره نیز هست که در آن می توانید با ابرشرورها مبارزه کرده و برنده جوایز بزرگی هم بشوید.

نمایی از بازی اندرویدی Duel Heroes

دانلود بازی اندرویدی Duel Heroes از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Sniper 3D Strike Assassin Ops

پیشنهاد این ماه ما برای کسانی که عاشق بازی های تک تیراندازی هستند. گرافیک این بازی بین بازی های مشابه خود بی نظیر است و ماموریت های شما در نقاط  و محیط های مختلفی خواهند بود. زاویه دید بازی زاویه دید اول شخص است و امکان استفاده از انواع و اقسام سلاح ها و سفارشی سازی آنها نیز وجود دارد. جنگی جهانی در گرفته و شما نیز در این جنگ سهمی دارید! تفنگ خود را بردارید و آماده شوید!

نمایی از بازی اندرویدی Sniper 3D Strike Assassin Ops

دانلود بازی اندرویدی Sniper 3D Strike Assassin Ops از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی The Chase

این هم یک بازی جالب با تم عربی! گرافیک سه بعدی و طراحی بامزه کاراکترها را می توان نقطه قوت این بازی به حساب آورد. شما در این بازی نقش عربی را بازی می کنید که در حال فرار از پلیس هاست! شما می توانید هم با ماشین فرار کنید و هم با پای پیاده. این دیگر بستگی به شرایط دارد. معمولا وقتی مجبور می شوید با پای پیاده فرار کنید که ماشین تان گیر افتاده است. در هر حال یادتان باشد پلیس ها شما را نگیرند. آنها دست از سرتان بر نمی دارند!

نمایی از بازی اندرویدی The Chase

دانلود بازی اندرویدی The Chase از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Gods TD: Myth defense

یک بازی استراتژی جالب در سبک دفاع از قلعه با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی در سبک چارخانه ای، گیم پلی هیجان انگیز و محیطی اسطوره ای؛ مردم در صلح و آرامش کنار هم زندگی می کردند و به لطف خدایان کسی نمی توانست گزندی به آنها برساند تا اینکه ارتشی از شیاطین به سرزمین آنها حمله ور شد و خون و خونریزی همه جا را گرفت. شما در نقش فرماندار شهر و با کمک خدایان به جنگ شیاطین می روید و در این راه می توانید از کمک خدایانی از تمدن های مختلف همچون اودین، زئوس، جینی و … برای دفاع از سرزمین تان استفاده کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Gods TD: Myth defense

دانلود بازی اندرویدی Gods TD: Myth defense از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Special Force: Counter Terrorist Strike Fighters

یک بازی حادثه ای فوق العاده با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا، زاویه دید اول شخص و گیم پلی هیجان انگیزی که در آن می توانید در عملیات های ضد تروریستی در سراسر جهان شرکت کنید. شما عضوی از گروه ویژه پلیس هستید و سلاح های مرگبار مختلفی نیز در اختیارتان قرار گرفته تا با تروریست ها مبارزه کنید و آنها را شکست دهید. ماموریت شما در قلب مواضع دشمن است! به پایگاه تروریست ها نفوذ کنید و آنها را از بین ببرید. شما باید برای صلح جهانی مبارزه کنید!

نمایی از بازی اندرویدی Special Force: Counter Terrorist Strike Fighters

دانلود بازی اندرویدی Special Force: Counter Terrorist Strike Fighters از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Shooting World – Gun Fire

تا به حال عادت داشتیم با تیر و کمان به سیبل تیراندازی بزنیم ولی اگر قرار بود همین کار را با تفنگ انجام دهیم چه می شد؟ جواب این سوال را می توانید در بازی Shooting World – Gun Fire بدست آورید! چون در این بازی قرار است با تفنگ های مختلف به سیبل تیراندازی کنید. البته محیط و قوانین بازی شبیه به بازی های تیراندازی با کمان است و تنها فرقی که دارد آن است که شما با تفنگ هایی همچون تفنگ Kar98k, M24, AWM و کولت برتا به سیبل تیراندازی خواهید کرد. همچنین به غیر از سیبل می توانید به اهداف دیگری همچون بطری، پهباد، کامیون، میوه، بشقاب و …نیز تیراندازی کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Shooting World - Gun Fire

دانلود بازی اندرویدی Shooting World – Gun Fire از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Crazy Racing Car 3D MAX یک بازی مسابقه ای جالب که در آن می توانید در مسیرهای مختلفی همچون جاده های آلپ، جاده های ونیز، صحرای نوادا، جنگل آمازون، جاده های موناکو، توکیو و لندن و همچنین جاده های پوشیده از برف هیمالیا مسابقه دهید. در این بازی هم مثل بازی های ماشین سواری دیگر می توانید ظاهر ماشین تان را به دلخواه سفارشی سازی کنید و آن را ارتقا هم بدهید. امکان استفاده از سوخت…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (تیر 1398) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 2.88 ( 2 votes)

نظر بدهید