بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (خرداد 1398)

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (خرداد 1398)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Cowboys Adventure

در دنیای غرب وحشی نه فقط کابوی ها که کلانتر هم می تواند فاسد باشد و شما را به پول سیاهی بفروشد! عده زیادی از مناطق دوردست به این منطقه آمده اند تا به دنبال طلا بگردند. می گویند این منطقه معادن طلای زیادی دارد. شما نقش یک کابوی را بازی می کنید که ناخواسته وارد این ماجرا شده است. خودتان را آماده درگیری های خونین با راهزنان کنید. آنها حق ندارند طلایی که با زحمت از دل زمین استخراج می شود را به راحتی با خود ببرند. مهارت هایتان را در تیراندازی افزایش دهید و کاری کنید که پای هیچ راهزنی به منطقه شما باز نشود!

 نمایی از بازی اندرویدی Cowboys adventure

دانلود بازی اندرویدی Cowboys Adventure از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Jetpack Jump

یک بازی دویدنی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی در سبک کارتونی و گیم پلی هیجان انگیزی که در آن می توانید با موتور جت کاراکترتان را بپرانید و پرش هایی در حد پرواز را تجربه کنید! برای پریدن کافی است فقط صفحه نمایشگر را لمس کنید و البته مطمئن شوید که موتور جت تان به اندازه کافی برای پرش سوخت داشته باشد. اگر می خواهید بلندتر بپرید میتوانید موتور جت تان را ارتقا دهید و البته سرعت دویدن کاراکترتان را هم می توانید ارتقا دهید. بدین ترتیب میتوانید مسیرهای بیشتری را طی کرده و حتی رکوردهای قبلی خودتان را هم بشکنید. این بازی به دلیل محیط ساده و در عین حال هیجان انگیزش جذابیت زیادی دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Jetpack jump

دانلود بازی اندرویدی Jetpack Jump از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Underground 2077: Zombie Shooter

زامبی ها تقریبا تمام دنیا را گرفته اند. تنها عده کمی جان سالم به در برده اند که شما هم یکی از آنها هستید. این عده در یکی از تونل های متروی شهر نیویورک پناه گرفته اند. تنها جایی که امید دارند بتوانند در آن چند هفته ای دوام بیاورند و در برابر زامبی ها بایستند. زامبی ها به زودی به محل اختفای آنها پی می برند و دسته دسته سرازیر تونل های مترو می شوند. بهتر است هر چه زودتر سلاح هایتان را بردارید و آماده مبارزه با زامبی ها شوید. شما اینجا گیر افتاده اید و دیگر حتی ثانیه ای هم آرامش ندارید. یک لحظه غفلت مساوی است با از دست دادن جان تان!

نمایی از بازی اندرویدی Underground 2077: zombie shooter

دانلود بازی اندرویدی Underground 2077: Zombie Shooter از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Traffic Speed Rider

یکی از آن بازی های موتورسواری از زاویه دید اول شخص که بیشتر به دلیل گرافیک سه بعدی خوبش جذابیت دارد. تنوع موتورهای قابل انتخاب و طراحی مدل سه بعدی آنها در این بازی عالی است و شما می توانید حتی ظاهر آنها را نیز به دلخواه سفارشی سازی کرده و آنها را ارتقا هم بدهید. شما در واقع در مسابقات موتورسواری شرکت می کنید که ممکن است هم در پیست باشد و هم در جاده های معمولی. هر چقدر در بازی پیش بروید قفل محیط های بیشتری هم برایتان باز خواهد شد و با پیروزی در مسابقات امتیاز و سکه دریافت خواهید کرد.

نمایی از بازی اندرویدی Traffic speed rider

دانلود بازی اندرویدی Traffic Speed Rider از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی OG West

یکی دیگر از آن بازی های حادثه ای جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و تم غرب وحشی. آماده اید تا مثل یک گانگستر واقعی در غرب وحشی زندگی کنید؟ غرب وحشی منتظر گانگسترهایی مثل شماست! قدم در غرب وحشی بگذارید، با راهزنان و دزدهای مختلف روبرو شوید، آنها را در دوئل ها شکست دهید و طلا و خیلی آیتم های با ارزش دیگر بدست آورید. شما اینجا خود قانون هستید!

نمایی از بازی اندرویدی OG west

دانلود بازی اندرویدی OG West از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Talking Tom Hero Dash

بازی دیگری از سری بازی های تام سخنگو این بار در سبک دویدنی با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی در سبک کارتونی، گیم پلی هیجان انگیز و حضور کاراکترهای بازی تام سخنگو همچون خود تام، آنجلا، هانک و… از قابلیت های خاص هر کدام از این کاراکترها استفاده کرده و تا آنجا که می توانید بدوید! موانع زیادی سر راهتان است. از آنها عبور کنید و سعی کنید سکه های سر راهتان را هم بردارید. اگر راکون های سر راهتان را هم بزنید امتیاز و جوایز بیشتری خواهید گرفت. راکون ها دارند دنیا را کثیف می کنند و حالا وظیفه تمیز کردن و ساختن دوباره دنیا به عهده شماست! وقتی تمام راکون های یک مرحله را از بین بردید آن وقت نوبت مبارزه با یک ابر راکون می شود که اگر در این کار موفق شوید به مرحله بعد خواهید رفت.

نمایی از بازی اندرویدی Talking tom hero dash

دانلود بازی اندرویدی Talking Tom Hero Dash از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Breaking Bad: Criminal Elements

بازی استراتژی جالبی که از روی سریال تلویزیونی معروف Breaking Bad ساخته شده است. در این بازی نیز شما می توانید برای خود یک پایگاه بسازید و آنطور که سازندگان بازی می گویند محیط بازی را همانطوری شکل دهید که هایزنبرگ در سریال Breaking Bad. شخصیت ها ثباتی ندارند، اخلاق از بین رفته و ریسک هر کاری بالاست. اما اینها مهم نیستند! شما باید در هر حال سود کنید! شما کارتان را تحت نظر والتر وایت و جسی پینکمن شروع خواهید کرد و به آنها کمک می کنید تا تجهیزات شیمیایی دزیده شده را تعمیر کرده و آن را تبدیل به یک مکان قدرت با نفوذی جهانی کنند!

نمایی از بازی اندرویدی Breaking bad: criminal elements

دانلود بازی اندرویدی Breaking Bad: Criminal Elements از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Grimvalor

یک بازی حادثه ای جالب با گرافیک دو بعدی بسیار زیبا و گیم پلی شبیه به بازی های قدیمی که در آن باید راهتان را با ضربات شمشیر از میان موجودات خبیث باز کرده و در نهایت خود را به نگاهبانان پادشاه قدرت رسانده و آنها را نیز نابود کنید. داستان بازی از این قرار است که نیرویی شیطانی در سرزمین والاریس پدیدار می شود و توازن قدرت را بر هم می زند. پادشاه ناپدید می شود و شما ماموریت پیدا می کنید تا ببینید چه بلایی بر سر او آمده است. همین ماموریت شما را با دهها موجود شیطانی روبرو خواهد کرد که باید به تنهایی از پس آنها بر بیایید. تعداد آنها بسیار زیاد است و شما برای دفاع از خود فقط یک شمشیر در اختیار دارید. با این وجود باید راهتان را از میان آنها باز کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Grimvalor

دانلود بازی اندرویدی Grimvalor از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی World of Submarines

اگر همیشه دوست داشتید فرمانده یک زیردریایی یا حتی ناوگانی از زیردریایی ها باشید و در نبردهای دریایی شرکت کنید این بازی مخصوص شماست! قدم در اعماق دریا بگذارید و با اژدرها و راکت های اتمی خود زیردریایی های دیگر را نابود کنید. خدمه زیردریایی خود را آموزش دهید و آنها را برای نبرد آماده کنید. شما علاوه بر زیردریایی ها با قایق ها و کشتی های جنگی دشمن نیز روبرو خواهید شد. سعی کنید از دید آنها مخفی بمانید و حرکات دشمن را روی رادارتان زیر نظر بگیرید. بعد در یک فرصت مناسب به دشمن حمله کرده و او را از بین ببرید.

نمایی از بازی اندرویدی World of submarines

دانلود بازی اندرویدی World of Submarines از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Free Fire Survival Battleground

هر چند این بازی از لحاظ گیم پلی به پای بازی های معروفی همچون پابجی و فورت نایت نمی رسد اما از بسیاری از جهات به آنها شباهت دارد. در این بازی هم شما به همراه عده دیگری در یک جزیره فرود می آیید و مبارزه تان از همان لحظه آغاز می شود. قبل از هر چیز باید به فکر پیدا کردن سلاحی برای خود باشید و بعد سعی کنید سایرین را به روش های مختلف از میان بردارید. همه جا را بگردید. دشمن ممکن است در هر جایی پنهان شده باشد. می توانید از تفنگ تک تیرانداز هم استفاده کنید و دشمنان تان را از راه دور هدف قرار دهید. آن کسی که آخر از همه در بازی باقی بماند برنده بازی است.

نمایی از بازی اندرویدی Free fire survival battleground

دانلود بازی اندرویدی Free Fire Survival Battleground از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Cowboys Adventure در دنیای غرب وحشی نه فقط کابوی ها که کلانتر هم می تواند فاسد باشد و شما را به پول سیاهی بفروشد! عده زیادی از مناطق دوردست به این منطقه آمده اند تا به دنبال طلا بگردند. می گویند این منطقه معادن طلای زیادی دارد. شما نقش یک کابوی را بازی می کنید که ناخواسته وارد این ماجرا شده است. خودتان را آماده درگیری های خونین با راهزنان کنید. آنها حق ندارند طلایی که…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (خرداد 1398) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید