بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (اسفند 1397)

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (اسفند 1397)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Shadow Fighter 2

قسمت دوم از بازی محبوب مبارز سایه ها با گرافیکی بهتر از گذشته در همان سبک سایه ای، با همان کاراکترها و دشمنان و البته ماجراهایی جدید و گیم پلی هیجان انگیز؛ شما در این قسمت از بازی در 5 محیط مختلف که از جمله آنها می توان به صحرا، جنگل و کوهستان ها اشاره کرد با دشمنان تان مبارزه خواهید کرد. دشمن شما باز هم زامبی ها و هیولاها خواهند بود و در هر مرحله نبردی سهمگین را تجربه خواهید کرد.

نمایی از بازی اندرویدی Shadow fighter 2

شما می توانید کاراکترتان را از بین پنج کاراکتر که سه تای آنها نینجا و دو تای دیگر یکی موجودی نیمه اسب و نیمه انسان و یک جادوگر است انتخاب کنید. بعد از هر پنج مرحله هم با یک ابرشرور مواجه می شوید که کشتنش کار بسیار مشکلی است.

دانلود بازی اندرویدی Shadow Fighter 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Overkill the Dead: Survival

یکی دیگر از آن بازی های حادثه ای با تم زامبی و گیم پلی هیجان انگیز؛ ویروسی خطرناک در تمام دنیا منتشر شده و همه را تبدیل به زامبی کرده است. شما یکی از معدود بازماندگانی هستید که از این ماجرا جان سالم به در بردید اما حالا باید تفنگ تان را بردارید و آماده مبارزه با زامبی ها شوید. با تمام قدرت بجنگید، از آیتم هایی که بدست آورده اید محافظت کنید و آنقدر دوام بیاورید تا نیروی کمکی از راه برسد.

نمایی از بازی اندرویدی Overkill the dead: survival

یکی از جذابیت های این بازی تنوع زامبی ها در آن است. شما در این بازی با زامبی های نگهبان، پرستار، سگ های زامبی و زامبی های چاق در محیط های مختلفی همچون خیابان ها، کوچه ها، ایستگاه ها و …مواجه خواهید شد.

دانلود بازی اندرویدی اندرویدی Overkill the Dead: Survival از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی FRAG Pro Shooter

یک بازی حادثه ای فوق العاده با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی در سبک کارتونی و گیم پلی که شباهت زیادی هم به بازی های فورت نایت و پابجی دارد. شما در این بازی می توانید کاراکترتان را از بین 40 کاراکتر مختلف هر کدام با نقاط ضعف و قوت خود انتخاب کرده و در مبارزات آنلاین با کاربران دیگر شرکت کنید. شما در طول بازی می توانید به سنگر دشمن نیز حمله کرده و با از بین بردن آن امتیاز بالایی بگیرید. البته باید مراقب باشید چون ممکن است همین اتفاق برای خودتان بیافتد.

نمایی از بازی اندرویدی Frag pro shooter

دانلود بازی اندرویدی اندرویدی FRAG Pro Shooter از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Car Simulator 2

یکی از معدود بازی هایی که با وجود ساده بودن محیطش طرفداران زیادی بدست آورده است. این بازی یک بازی شبیه ساز رانندگی است و در آن شما می توانید ماشین تان را از بین 20 ماشین مختلف انتخاب کرده و به رانندگی در خیابان های شهر بپردازید. شاید لحاظ شدن مواردی در این بازی همچون امکان مسابقه دادن با کاربران دیگر به صورت آنلاین، امکان مسافرکشی برای بدست آوردن پول بیشتر، امکان سوخت گیری در پمپ بنزین ها و امکان رشوه دادن به پلیس به جای پرداخت جریمه از جمله مواردی باشند که باعث جذابیت آن شده اند.

نمایی از بازی اندرویدی Car simulator 2

دانلود بازی اندرویدی اندرویدی Car Simulator 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Soccer Hero

یک بازی فوتبالی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و امکان بازی کردن هم به جای بازیکنان و هم مرتبی تیم. به عنوان مربی میبایست به بازیکنان تان تمرین بدهید، تیم تان را با آوردن بازیکنان جدید به آن تقویت کنید و در نهایت با اتخاذ تاکتیک های مناسب در زمین بازی برنده شوید. البته فراموش نکنید که کنترل بازیکنان تان در زمین نیز مهم است و اگر در نقش یک بازیکن خوب بازی نکنید شانس زیادی برای موفقیت نخواهید داشت.

نمایی از بازی اندرویدی Soccer hero

دانلود بازی اندرویدی اندرویدی Soccer Hero از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Survivor – DangerZone

با وجود داشتن گرافیک دو بعدی و حرکت تنها در عرض صفحه این بازی را می توان یک بازی جذاب حادثه ای با تم زامبی به حساب آورد. در این بازی شما نقش بازمانده ای را بازی می کنید که میبایست با دسته دسته زامبی ها آن هم در متروکه های شهر مبارزه کند. البته بعد از مدتی می توانید با بدست آوردن مواد و مصالح مورد نیاز خود خانه ای امن برای خود درست کرده و سلاح ها و آیتم های جنگی مختلف برای دفاع از خودتان بسازید. محیط بازی محیطی کارتونی است و طراحی کاراکترها در آن نیز بسیار هنرمندانه انجام شده است.

نمایی از بازی اندرویدی Survivor - dangerzone

دانلود بازی اندرویدی اندرویدی Survivor – DangerZone از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Afterpulse – Elite Army

بازی Afterpulse با پکیج نیم جدید؛ نسخه قبلی بازی بیش از 12 میلیون بار دانلود شده و به عنوان یکی از بازی های حادثه ای از زاویه دید سوم شخص بسیار مورد توجه کاربران و منتقدان قرار گرفته است. این بازی گرافیک و گیم پلی در حد کنسول های بازی دارد. به عبارت دیگر شما در واقع دارید یک بازی کنسولی را روی موبایل تان تجربه می کنید! داستان بازی از این قرار است که تنشی الکترومغناطیسی همه چیز را در دنیا تغییر داده و تعادل قدرت از بین رفته است. رهبران جهان دارند گروه های نظامی کارکشته خود را در سرتاسر جهان مستقر می کنند تا کنترل را دوباره در دست بگیرند. شما در این این میان نقش یکی از اعضای این گروه های نظامی را بازی می کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Afterpulse - eilte enemy

دانلود بازی اندرویدی اندرویدی Afterpulse – Elite Army از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی LifeAfter

باز هم یک بازی حادثه ای فوق العاده با تم زامبی؛ ویروسی خطرناک در تمام دنیا منتشر شده و عده زیادی را به زامبی تبدیل کرده است. تنها عده کمی در این میان جان سالم به در برده اند. شما به عنوان یکی از این بازماندگان باید برای بدست آوردن حداقل امکاناتی که می شود با آنها زنده ماند به جستجو در محیط های مختلف از جمله شهرهای پر از زامبی، معادن متروکه، جنگل های سرد و … بپردازید و مواد و منابع مورد نیاز خود را بدست آورید. برای سیر کردن شکم خود باید به شکار بروید، اگر زخمی شدید باید بدانید چطور خود را پانسمان کنید و البته برای حفاظت از خود سلاح بسازید.

نمایی از بازی اندرویدی Lifeafter

در طول بازی ممکن است با بازماندگانی روبرو شوید که از مهلکه جان سالم به در برده اند. در مواجهه با آنها بسیار مراقب باشید چون ممکن است شما را به خاطر چیزهایی که همراهتان دارید بکشند. اما بعضی از آنها رفتار بهتری دارند. می توانید غذایتان، مهمات یا هر چیزی دیگری را با آنها قسمت کنید. حتی می توانید در مورد ماجراجویی های خود با آنها صحبت کنید.

دانلود بازی اندرویدی اندرویدی LifeAfter از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی RAID: Shadow Legends

یک بازی نقش محور فوق العاده با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی در حد کنسول های بازی؛ شما در این بازی می توانید کاراکترهایتان را از بین 16 دسته بندی مختلف انتخاب کنید که در نوع خود عالی است (معمولا در بازی های نقش محور تعداد این دسته بندی ها خیلی نیست). برای نجات سرزمین تلریا باید قهرمانان افسانه ای را چه از فرشتگان باشند و چه از شیاطین به خدمت بگیرید. آنها باید یاد بگیرند که چطور در کنار هم مبارزه کنند، چطور بیشترین تاثیر را بگذارند و چطور بیشترین قدرت تهاجمی را داشته باشند.

نمایی از بازی اندرویدی Raid: shadow legends

در حالت داستانی بازی شما قدم در 12 نقطه مختلف از یک دنیای خیالی خواهید گذاشت و داستان بازی را پیش خواهید برد. برای اینکه حرکت کاراکترها در بازی کاملا طبیعی جلوه کند از فناوری ثبت حرکت (موشن کپچر) در آن استفاده شده و روی کاراکترها نیز صداگذاری شده است.

دانلود بازی اندرویدی اندرویدی RAID: Shadow Legends از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Typoman

یک بازی دویدنی پریدنی جالب با گرافیک دو بعدی بسیار زیبایی در سبک سایه ای، محیطی جذاب و گیم پلی سرگرم کننده با رویکردی متفاوت: در این بازی شما با ساختن کلمات می توانید معماهای بازی را حل و راه خود را باز کنید. شما در این بازی نقش کاراکتری را بازی می کنید که شبیه آدمک هاست با این تفاوت که بدن این کاراکتر از حروف الفبا ساخته شده است. محیطی که در آن قدم می گذارید محیطی تاریک، وهم آلود و تهدید آمیز است. این بازی ساخت یک توسعه دهنده مستقل است و تاکنون جوایز و افتخارات مختلفی را نصیب خود کرده است. جهت اطلاع بیشتر در مورد این بازی به پست "نگاهی به بازی Typoman (کلمات را عوض کن، دنیا را تغییر بده!)" در همین وبلاگ مراجعه نمایید.

نمایی از بازی اندرویدی Typoman

دانلود بازی اندرویدی اندرویدی Typoman از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Shadow Fighter 2 قسمت دوم از بازی محبوب مبارز سایه ها با گرافیکی بهتر از گذشته در همان سبک سایه ای، با همان کاراکترها و دشمنان و البته ماجراهایی جدید و گیم پلی هیجان انگیز؛ شما در این قسمت از بازی در 5 محیط مختلف که از جمله آنها می توان به صحرا، جنگل و کوهستان ها اشاره کرد با دشمنان تان مبارزه خواهید کرد. دشمن شما باز هم زامبی ها و هیولاها خواهند بود و…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (اسفند 1397) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید