بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (اردیبهشت 1398)

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (اردیبهشت 1398)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Into the Badlands: Champions

بازی رسمی Into the Badlands با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و ساز و کار "نبرد آزاد" که می توان آن را ترکیبی از بازی های نقش محور و حادثه ای دانست. ماموریت های مختلف را آن هم در محیطی خشن و بیرحم به انجام برسانید و با فتح مناطق مختلف در نهایت بر کل سرزمین بد حاکم شوید. مراقب دشمنان تان هم باشید. آنها همیشه در صدد باز پس گرفتن مناطقی هستند که از  دست داده اند. بهتر است سربازانی را برای حفاظت از مناطق فتح شده بگمارید.

نمایی از بازی اندرویدی Into the badlands: champions

هر کاراکتری در این بازی دارای یک سری قابلیت های خاص است. این قابلیت ها هم می توانند قابلیت های جادویی باشند و هم مهارت های رزمی که برای اجرای آنها نیاز به سلاح هایی همچون شمشیر، ستاره نینجا، قمه، شمشیر پهن چینی، کاتانا، شمشیر بلند اروپایی، واکیزاشی، شمشیر دو لبه چینی و خیلی سلاح های دیگر است.

دانلود بازی اندرویدی Into the Badlands: Champions از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Evolution 2: Battle for Utopia

قسمت دوم از بازی علمی تخیلی و پرطرفدار Evolution که مدتها بود همه انتظار انتشارش را می کشیدند. داستان این قسمت از بازی از بعدی دیگر روایت می شود و مربوط به یک شهر آرمانی است. محیط این قسمت از بازی شباهت زیادی به قسمت اول آن دارد و در واقع همان چیزی است که میلیون ها کاربر را به دنبال خود کشانده است! آن چیزی که به کلی در این قسمت از بازی تغییر کرده گیم پلی بازی است؛ گیم پلی که می توان آن را ترکیبی از بازی های حادثه ای از زاویه دید سوم شخص و زاویه دید بالا به پایین، بازی های استراتژی و بازی های نقش محور دانست.

نمایی از بازی اندرویدی Evolution 2: battle for utopia

شما کنترل کاراکتر اصلی بازی یعنی کاپیتان بلیک را بر عهده دارید و علاوه بر سلاح های پیشرفته دیگر می توانید از سلاح خاص او که هاله ای از انرژی را به سمت دشمنانش پرتاب می کند نیز استفاده کنید. قدرت های مافوق بشری این کاراکتر نتیجه یک آزمایش خطرناک هستند و او آماده است تا از آنها در برابر هر دشمنی استفاده کند البته با دستور شما!

دانلود بازی اندرویدی Evolution 2: Battle for Utopia از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Durango: Wild Lands

یک بازی شبیه سازی استراتژی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی سرگرم کننده که به عنوان یکی از کاندیدهای دریافت بهترین بازی موبایل در نمایشگاه E3 معرفی شده است. شما در دنیای دورانگو آزاد آزاد هستید! به هر جایی از این سرزمین ماقبل تاریخی که می خواهید بروید و دایناسورهای مختلف را به چشم ببینید. به گشت و گذار در این سرزمین بپردازید، منابع مورد نیازتان را بدست آورید، ابزار و وسایل مورد نیازتان را درست کنید و یک تمدن جدید را پایه گذاری کنید! شما در سرزمین دایناسورها هستید و همراه با وسایل مدرن تان آمده اید تا در این سرزمین ماقبل تاریخی ماجراجویی کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Durango: wild lands

دانلود بازی اندرویدی Durango: Wild Lands از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Garage Story

یک بازی شبیه سازی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی سرگرم کننده که در آن می توانید با ساخت و سر هم کردن قطعات مختلف ماشین ماشین های جدیدی بسازید. قطعات مختلف ماشین را با تمام جزئیات شان طراحی کنید، آنها را ارتقا دهید و با سر هم کردن آنها یک ماشین جدید و متفاوت بسازید. ماشین هایتان را به فروش بگذارید و با فروش آنها پول زیادی به جیب بزنید. با کاربران دیگر بر سر درست کردن بهترین ماشین ها رقابت کنید و تبدیل به یکی از بهترین ها در این صنعت شوید. شما کارتان را از یک گاراژ کوچک و خاک گرفته آغاز می کنید و به تدریج پیشرفت کرده و حتی گاراژتان را نیز تبدیل به یک گاراژ مدرن خواهید کرد.

نمایی از بازی اندرویدی Garage story

دانلود بازی اندرویدی Garage Story از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی F1 Manager

یک بازی مدیریتی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی سرگرم کننده که در آن می توانید نقش مربی تیمی از رانندگان مسابقات فرمول یک را بازی کنید. مدیریت تیمی از رانندگان فرمول یک مهارت های خاص خود را هم می طلبد و به یک برنامه کامل و از پیش تعیین شده نیاز دارد. رانندگان شما چطور عمل خواهند کرد؟ از همان ابتدا با تمام سرعت مسابقه خواهند داد یا اینکه انرژی شان را برای دور آخر نگه می دارند؟ این بازی شامل تمام پیست های مسابقات رسمی فرمول یک و همچنین تیم ها و رانندگان این مسابقات در سال 2019 است؛ رانندگانی همچون لوییس همیلتون، سباستین وتل، مکس ورستاپن و دانیل ریکیاردو.

نمایی از بازی اندرویدی F1 manager

دانلود بازی اندرویدی F1 Manager از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Box Office Wonder

یک بازی شبیه سازی جالب با گیم پلی سرگرم کننده که در آن می توانید نقش یک کارگردان را بازی کنید. قدم در صنعت فیلم سازی بگذارید و شانس خود را برای رسیدن به موفقیت های بزرگ امتحان کنید. فیلمنامه فیلم تان را انتخاب و شروع به فیلمبرداری کنید! با اجرای کمپین های بازاریابی فیلم هایتان را بیشتر به مردم بشناسانید، بازیگران با استعداد را پرورش داده و آنها را تبدیل به سوپر استار کنید و حتی شاهد بردن جوایز مختلف توسط آنها در فستیوال های فیلم باشید. تمام اینها به یک چیز ختم می شود و آن هم تبدیل شدن شما به یک کارگردان اسطوره ای در صنعت فیلمسازی!

نمایی از بازی اندرویدی Box office wonder

دانلود بازی اندرویدی Box Office Wonder از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Soldiers Legend

یک بازی حادثه ای جالب با گرافیک دو بعدی بسیار زیبایی در سبک چارخانه ای و گیم پلی هیجان انگیزی که شباهت زیادی هم به بازی های حادثه ای کلاسیک دارد. کاراکتر شما در عرض صفحه حرکت می کند و باید دشمنانش را همین طور بکشد و پیش برود. بازی دارای مراحل مختلفی است که فقط با مبارزه ای نفس گیر و البته پشت سر گذاشتن چالش های مختلف می توانید از آنها عبور کنید. اگر با بازی های حادثه ای قدیمی آشنایی داشته باشید قطعا در ارتباط برقرار کردن با این بازی مشکلی نخواهید داشت.

نمایی از بازی اندرویدی Soldiers legend

دانلود بازی اندرویدی Soldiers Legend از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Car Parking Pro

شبیه ساز پارکینگ با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی سرگرم کننده از سازندگان بازی معروف Drift Max. ماشین تان را از بین انواع و اقسام ماشین ها انتخاب کرده و آن را در شرایط و مکان های مختلف پارک کنید. شما می توانید بخش های مختلف ماشین تان از جمله رنگ بدنه آن، مدل رینگ چرخ ها، رنگ زائده ترمز داخل چرخ ها و پلاک ماشین را به دلخواه سفارشی سازی کنید. همچنین می توانید روی ماشین تان سنسور دنده عقب نصب کنید و البته فقط مجبور نیستید با ماشین سواری پارک کنید! امکان انتخاب اتوبوس، کامیون و تریلر را نیز خواهید داشت. ضمنا بازی دارای حالت داستانی با 5 فصل مختلف است.

نمایی از بازی اندرویدی Car parking pro

دانلود بازی اندرویدی Car Parking Pro از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Sniper: Ultra Kill

یک بازی حادثه ای جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی هیجان انگیز که در آن نقش یک تک تیرانداز را بازی خواهید کرد. سازمانی بزرگ با اهدافی شرورانه باعث ایجاد هرج و مرج شده و حالا وظیفه شما از بین بردن تک تک کسانی است که در راس این سازمان هستند. شما می توانید به هر ترتیبی به هدف تان برسید. مثلا می توانید با یک انفجار اهداف تان را از پا در آورید اما در اکثر مواقع از همان تفنگ تک تیراندازتان استفاده خواهید کرد. بازی دارای حالت های مختلفی برای انجام دادن است که از جمله آنها می توان به حالت تک نفره، حالت آتش پشتیبانی، حالت دفاع و حالت کمک اشاره کرد.

نمایی از بازی اندرویدی Sniper: ultra kill

دانلود بازی اندرویدی Sniper: Ultra Kill از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Street Soccer League 2019

فوتبال کوچه خیابانی را در این بازی تجربه کنید! این بازی تا حدودی به بازی فوتبالی ساحلی شباهت دارد. شما می توانید تیم یکی از کشورهای سرشناس در فوتبال همچون برزیل، آلمان، فرانسه و پرتغال را انتخاب کنید و به مصاف تیم های دیگر بروید. بازی دارای سه حالت مسابقه فوری، چالش ها و جام جهانی است و شما امکان انتخاب محل بازی و همچنین شرایط آب و هوایی را نیز به دلخواه خواهید داشت.

نمایی از بازی اندرویدی Street soccer league 2019

دانلود بازی اندرویدی Street Soccer League 2019 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Rumble Stars

شاید بتوان آن را به عنوان بازی منتخب ماه معرفی کرد. این بازی ترکیبی از بازی های استراتژی سبک کلش رویال و بازی های فوتبالی است. شما در این بازی می توانید تیمی از حیوانات تشکیل داده و با کاربران دیگر به صورت آنلاین مسابقه دهید. این فوتبال با تمام فوتبال هایی که تا به حال دیده اید فرق می کند! شما باید بازیکنان تان را به موقع پرتاب کنید طوری که در بهترین موقعیت برای گل زدن قرار بگیرند و برایتان گل زنی کنند! تیم تان را هم می توانید ارتقا بدهید و با بدست آورن نتایج بهتر جایگاه بهتری هم در جدول برترین های بازی پیدا کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Rumble stars

این بازی درست مثل بازی کلش رویال دارای آوردگاه هایی (لیگ هایی) است که به تدریج می توانید در آنها صعود کنید. همچنین امکان تشکیل یک گروه (باشگاه) یا پیوستن به گروه های دیگر و همکاری و چت با اعضای گروه تان را نیز خواهید داشت.

دانلود بازی اندرویدی Rumble Stars از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Into the Badlands: Champions بازی رسمی Into the Badlands با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و ساز و کار "نبرد آزاد" که می توان آن را ترکیبی از بازی های نقش محور و حادثه ای دانست. ماموریت های مختلف را آن هم در محیطی خشن و بیرحم به انجام برسانید و با فتح مناطق مختلف در نهایت بر کل سرزمین بد حاکم شوید. مراقب دشمنان تان هم باشید. آنها همیشه در صدد باز پس گرفتن مناطقی هستند که از …

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (اردیبهشت 1398)

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید