بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (مهر 1397)

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (مهر 1397)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Climb Hill Racing 2018

هر چند این بازی را سازنده بازی معروف Hill Climb Racing نساخته اما محیط بازی و گیم پلی آن هیچ تفاوتی با بازی مذکور ندارد. در اینجا هم باید سعی کنید ماشین تان را درست به پیش ببرید و چپه نشوید! البته به غیر از ماشین معمولی می توانید ماشین های دیگری همچون ماشین شن رو، موتور چهار چرخ، کامیون بزرگ، کامیون حمل بار و …را نیز انتخاب کنید و البته قسمت های مختلف آنها را ارتقا دهید تا بتوانید بهتر از پس چالش های مختلف بازی بر بیایید.

نمایی از بازی اندرویدی Climb hill racing 2018

دانلود بازی اندرویدی Climb Hill Racing از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Last World

یکی دیگر از آن بازی هایی که در آن باید در دنیایی آخرالزمانی که زامبی ها همه جای آن را گرفته اند دوام بیاورید. ساخت سرپناه بیشتر از هر چیزی اولویت دارد. بعد از آن می توانید به جمع آوری منابع بپردازید و برای خود ابزار و سلاح بسازید. هر چه باشد باید در برابر موجی از زامبی ها از خود دفاع کنید. البته اگر بتوانید با بازماندگان دیگر متحد شوید و با هم همکاری کنید شانس بیشتری برای بقا خواهید داشت.

نمایی از بازی اندرویدی Last world

دانلود بازی اندرویدی Last World از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Dubai Racing 2

در یک کلام تجربه مسابقات اتومبیلرانی در پیست های دوبی؛ شما هم می توانید در مسابقات تکی و هم مسابقات گروهی شرکت کنید و حتی امکان انتخاب ماشین پلیس را نیز خواهید داشت. بازی دارای حالت داستانی هم هست که در آن می توانید در بیش از 300 مسابقه اتومبیلرانی در 6 منطقه مختلف دوبی شرکت کنید. البته به غیر از دوبی می توانید در مسابقات اتومبیلرانی 15 کشور دیگر نیز شرکت کنید. همچنین بیش از 70 گزینه مختلف برای سفارشی سازی ظاهر ماشین تان خواهید داشت و می توانید ماشین تان را با شش قطعه مختلف نیز ارتقا دهید.

نمایی از بازی اندرویدی Dubai racing 2

دانلود بازی اندرویدی Dubai Racing 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Badland Brawl

ترکیبی از سه بازی محبوب بدلند، انگری بردز و کلش رویال. بازی از لحاظ گیم پلی شباهت زیادی به کلش رویال و انگری بردز دارد و از لحاظ محیط و کاراکترها به بازی بدلند. در واقع گیم پلی بازی ترکیبی است از گیم پلی بازی کلش رویال و انگری بردز. هر واحد جنگی برای خودش کارت دارد ولی شما تنها با کشیدن کارت به داخل صفحه نمی توانید واحد جنگی مورد نظرتان را به میدان بیاورید. بلکه اول کارت را انتخاب و بعد واحد جنگی تان را مثل بازی انگری بردز به سمت برج دشمن پرتاب می کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Badland brawl

بعضی از واحدها می توانند خود را مستقیما به برج دشمن برسانند ولی برخی دیگر برد کوتاهی دارند و باید مقداری از راه را پیاده طی کنند! برای اطلاع بیشتر راجع به این بازی لطفا به مقاله "بازی اندرویدی Badland Brawl – ترکیبی از سه بازی محبوب" مراجعه کنید.

دانلود بازی اندرویدی Badland Brawl از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی The Walking Dead: A New Frontier

بازی دیگری از سری بازی های مردگان زنده با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی از استودیوی بازی سازی Telltale Games که شامل فصل اول این بازی نیز می شود، بعد از حمله ور شدن زامبی ها همه جا به هرج و مرج کشیده شد. از این خرابی و هرج و مرج گروه های کوچکی از بازماندگان سر بر آوردند. اما آیا این گروه ها قابل اعتمادند؟ شما در این بازی نقش کاراکتری به نام خاویر را بازی می کنید که مردی جوان است و خانواده اش را در حمله زامبی ها گم کرده است.

نمایی از بازی اندرویدی The walking dead: a new frontier

او اکنون مصمم است که آنها را پیدا کند و در این راه با دخترکی آشنا می شود که او هم به نوبه خود صدمات زیادی از این واقعه دیده است. نام این دختربچه کلمنتین است و به نوعی سرنوشت او به سرنوشت قهرمان داستان که همان خاویر باشد گره خورده است. هر تصمیمی که در این بازی می گیرید می تواند در سرنوشت تان تاثیر بگذارد و البته میتواند آخرین تصمیم تان هم باشد!

دانلود بازی اندرویدی The Walking Dead: A New Frontier از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Rise of Civilizations

8 تمدن، 27 قهرمان و نبردی واقعی! از اعماق دنیایی فراموش شده تا قله های موفقیت؛ شما معمار تمدن خودتان در طول تاریخ هستید! آیا جنگ هایی بزرگ به راه خواهید انداخت و دنیا را فتح خواهید کرد یا اینکه ترجیح می دهید رهبری باشید که به فرزانگی شهرت دارد؟ آیا تمام توان تان را صرف دستیابی به فناوری های جدید خواهید کرد یا اینکه ترجیح می دهید مردم تان در رفاه بیشتری زندگی کنند؟ زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد! هر تمدنی در این بازی دارای معماری، واحدها و مزیت های خاص خود است. ضمنا در این بازی نبردها بر اساس نوبت یا حرکت های از قبل طراحی شده نیستند بلکه به صورت زنده در نقشه بازی اتفاق می افتند. هر کسی می تواند هر موقع که خواست در هر نبردی شرکت کند.

نمایی از بازی اندرویدی Rise of civilizations

دانلود بازی اندرویدی Rise of Civilizations از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Massive Warfare: Aftermath

نبرد تانک ها، کشتی ها و هلی کوپترها آن هم در یک منطقه و از همان اول بازی! تانک، کشتی جنگی یا هلی کوپتر مورد علاقه تان را انتخاب کنید، آن را ارتقا دهید و آماده نبردی نفس گیر شوید. حتی می توانید واحد جنگی تان را استتار کنید تا نیروهای دشمن نتوانند آن را تشخیص دهند. البته نیروهای دشمن ممکن است از آتش توپخانه شان هم استفاده کنند که در این صورت استتار زیاد به کارتان نخواهد آمد. امکان مبارزه آنلاین نیز در بازی وجود دارد. شما می توانید با کاربران دیگری از سراسر دنیا در قالب گروه های چهار نفره مبارزه کنید. در حین مبارزه امکان چت هم با نیروهای خودی و هم نیروهای دشمن وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Massive warfare: aftermath

دانلود بازی اندرویدی Massive Warfare: Aftermath از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی War Clash

یکی دیگر از آن بازی های استراتژی که از لحاظ گیم پلی شباهت زیادی به بازی کلش رویال دارد. در این بازی هم مبارزه ها همه به صورت آنلاین خواهند بود منتها شما در قالب گروه هایی متشکل از سه واحد جنگی به جنگ کاربران دیگری از سراسر دنیا خواهید رفت. هر چند آن کسی در این بازی پیروز است که استراتژی بهتری اتخاذ کرده باشد اما از نقش واحدهای قهرمان نیز نباید غافل شد. آنها می توانند در یک چشم به هم زدن و با قابلیت های منحصر به فرد خود نتیجه جنگ را به نفع شما تغییر دهند. این دنیایی است که در آن خطراتی ناشناخته نهفته اند. معلوم نیست دفعه بعد با چه موجوداتی روبرو می شوید. با نگاهبانان جنگل، شوالیه های سلطنتی، قبایل وحشی یا شیاطینی که غیر از نابودی و مرگ چیز دیگری را نمی شناسند؟

نمایی از بازی اندرویدی War clash

دانلود بازی اندرویدی War Clash از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Bounce Masters

از آن بازی های تفننی بامزه که می تواند ساعت ها شما را به خود سرگرم کند. شما یک پنگوئن بامزه را مثل توپ بیسبال پرتاب می کنید و بعد باید تا آنجا که می توانید پیش ببرید! در بین راه حیواناتی مثل فک ها یا خرس های قطبی هستند که می توانید از روی آنها چکیده بخورید. همچنین می توانید پنگوئن تان را نیز ارتقا دهید تا مسافت بیشتری را طی کند.

نمایی از بازی اندرویدی Bounce masters

دانلود بازی اندرویدی Bounce Masters از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Pocket Tennis League

یکی از آن بازی های تنیس که با وجود حجم کمش گرافیک بسیار زیبا و محیطی کاملا واقعی دارد. گیم پلی بازی نیز به گونه ای طراحی شده که در عین ساده بودن جذاب هم باشد و شما را در گیر خود کند. بازی دارای دو حالت داستانی و مسابقه فوری است. در حالت مسابقه فوری می توانید با هر تنیس بازی که البته از لحاظ توانایی در حد و حدود خودتان مسابقه دهید و در حالت داستانی با تنیس بازانی از قاره های مختلف مسابقه خواهید داد. جهت اطلاع بیشتر راجع به این بازی به مقاله "نگاهی به بازی اندرویدی Pocket Tennis League" در همین وبلاگ مراجعه نمایید.

نمایی از بازی اندرویدی Pocket tennis league

دانلود بازی اندرویدی Pocket Tennis League از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Climb Hill Racing 2018 هر چند این بازی را سازنده بازی معروف Hill Climb Racing نساخته اما محیط بازی و گیم پلی آن هیچ تفاوتی با بازی مذکور ندارد. در اینجا هم باید سعی کنید ماشین تان را درست به پیش ببرید و چپه نشوید! البته به غیر از ماشین معمولی می توانید ماشین های دیگری همچون ماشین شن رو، موتور چهار چرخ، کامیون بزرگ، کامیون حمل بار و ...را نیز انتخاب کنید و البته قسمت های مختلف آنها…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (مهر 1397) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

2 نظر

نظر بدهید