بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (مهر 1398)

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (مهر 1398)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Call of Duty: Mobile

نسخه رسمی بازی Call of Duty: Mobile برای سیستم های اندرویدی با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی با کیفیت اچ دی و حالت های مختلف برای انجام بازی همچون حالت مسابقه مرگ گروهی با گروه های پنج نفره، حالت زامبی های ترسناک، حالت تک تیرانداز در برابر تک تیرانداز و همچنین امکان مبارزه گروهی با حداکثر صد بازیکن دیگر؛ یکی از جذابیت های این بازی به آن است که بیشترین شباهت را به دو بازی Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Black Ops دارد و بسیاری از محیط ها و کاراکترهای این دو بازی در آن لحاظ شده اند.

نمایی از بازی اندرویدی Call of duty: mobile

هر چند بازی کال آو دیوتی یک بازی شناخته شده است اما جهت اطلاع بیشتر در مورد این نسخه از آن می توانید به پست "انتشار رسمی بازی Call of Duty: Mobil" در همین وبلاگ مراجعه نمایید.

دانلود بازی اندرویدی Call of Duty: Mobile از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Mario Kart Tour

بازی موبایلی دومی که از طرف شرکت نینتندو و بعد از بازی سوپر ماریو ران به سبک مسابقه ای و با حضور کاراکترهای سری بازی های سوپر ماریو و امکان رقابت آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا منتشر شده است. نه تنها خیلی از پیست ها در این بازی واقعی هستند و مطابق با نمونه اصلی شان در دنیای واقعی طراحی شده اند بلکه بعضی از کاراکترهای بازی هم حال و هوای همان شهری را به خود گرفته اند که قرار است در آن مسابقه دهند.

نمایی از بازی اندرویدی Mario kart tour

شما در بازی ماریو کارت به آیتم های مختلفی دسترسی دارید که شرایط را در پیست مسابقه تغییر می دهند و بین آنها حتی آیتم های جنگی نیز هست. ضمنا می توانید با فعال کردن حالت دیوانه وار در مسابقه از یک آیتم به صورت نامحدود استفاده کرده و تقریبا شکست ناپذیر شوید! البته این حالت مدت زمان کوتاهی به طول خواهد انجامید.

دانلود بازی اندرویدی Mario Kart Tour از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Deadrite Hunt

بازی ترسناک جالبی با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی هیجان انگیزی که اساسا به صورت آنلاین بازی می شود. در هر بازی 5 بازیکن می توانند به صورت آنلاین حضور داشته باشند. یک بازیکن نقش هیولا و چهار بازیکن دیگر نقش شکارچی را بازی می کنند. شکارچی ها باید نشان باستانی که به هیولا قدرت می دهد را از بین ببرند و هیولا هم باید تمام شکارچی ها را بکشد و راه را برای ورود هیولاها از قلمروی کابوس باز نگه دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Deadrite hunt

داستان بازی از این قرار است: دنیا طلسم شده و موجوداتی از قلمروی کابوس وارد آن شده اند. درگاه هایی از قلمروی کابوس باز شده اند که موجودات ترسناک و هیولاها از طریق آنها می توانند وارد زمین شده و آن را به ویرانی بکشانند. شما باید با آنها مبارزه کنید و آنها را دوباره به قلمروی نفرین شده شان باز گردانید!

دانلود بازی اندرویدی Deadrite Hunt از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Racing Racer 3D

یک بازی مسابقه ای جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی هیجان انگیزی که در آن می توانید در مسابقات ماشین سواری آفلاین و آنلاین (با کاربران دیگری از سراسر دنیا) شرکت کنید. یکی از قوانین این بازی که شاید در دیگر بازی های مسابقه ای ندیده باشید این است که اگر ماشینی به مدت سی ثانیه از ماشین های دیگر عقب بیافتد از دور مسابقه حذف می شود. همچنین شما می توانید با خارج کردن ماشین های دیگر از پیست مسابقه شانس خودتان را برای برنده شدن افزایش دهید.

نمایی از بازی اندرویدی Racing racer 3d

دانلود بازی اندرویدی Racing Racer 3D از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Grayland

یک بازی بی نظیر با گرافیک دو بعدی بسیار زیبایی در سبک سایه ای و داستانی جذاب مخصوص آنهایی که عاشق بازی های ماجرایی هستند. شما در این بازی نقش پرنده ای را بازی می کنید که جفتش را آدم ها گرفته و در قفس انداخته اند. از طرف دیگر جنگی هم بین آدم ها و موجودات فضایی در گرفته است. شما باید پرواز کنید و راهتان را از میان مناطق رادیواکتیوی باز کنید. به داخل معادن و ساختمان ها بروید، با دشمنان تان و ابرشرورها مبارزه کنید و معماهای مختلف بازی را حل کنید. درست است که شما پرنده ای کوچک هستید اما می توانید کارهایی بزرگ انجام دهید و شاید هم روزی تبدیل به منجی این جهان شدید!

نمایی از بازی اندرویدی Grayland

دانلود بازی اندرویدی Grayland از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Alien Shooter 2 – The Legend

قسمت دوم از بازی محبوب Alien Shooter با میلیون ها کاربر از سراسر دنیا؛ این بازی تمام هیجان قسمت اول بازی را در خود دارد. شما از همان ابتدا وارد جنگ با موجودات فضایی خواهید شد. هیولاهایی در پایگاه سری شرکت ماگما دیده شده اند که می توانند نسل بشر را منقرض کنند. اکنون وقت آن است که برای نجات بشریت قدم در میدان بگذارید آن هم با کمک کاراکترهایی همچون ژنرال بیکر، مهندس نیکولاس، پروفسور، کیت لیا و دیگر کاراکترهای قسمت اول بازی. ضمنا به دلیل درخواست های مکرر کاربران حالت بازی چند نفره آنلاین نیز به این قسمت از بازی اضافه شده است.

نمایی از بازی اندرویدی Alien shooter 2 - the legend

دانلود بازی اندرویدی Alien Shooter 2 – The Legend از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی West Game

یک بازی استراتژی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا، گیم پلی هیجان انگیز و محیط غرب وحشی که در آن می توانید شهر خودتان را در غرب وحشی بسازید، کابوی های زیادی را به خدمت بگیرید و به شهر کاربران دیگر به صورت آنلاین حمله کنید. داستان بازی به آمریکای سال های 1865 باز می گردد. جنگ داخلی به تازگی پایان یافته اما جنگ دیگری به جای آن آغاز شده است. دوران غرب وحشی از راه رسیده و دسته دسته مردم هر کدام با رویای خود قدم در این دنیای وحشی می گذارند.

نمایی از بازی اندرویدی West game

برای اینکه بتوان در شرایط سخت غرب وحشی دوام آورد باید بیرحمانه جنگید و منابع دیگران را مال خود کرد! اینجا سرزمین سرخ پوست ها، راهزنان، کابوی ها، سیاستمداران و حتی هنرمندان و کارخانه داران است. در این سرزمین نه فقط یاغیان بلکه حتی مردان قانون نیز شما را به پول سیاهی خواهند فروخت!

دانلود بازی اندرویدی West Game از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Zooba

یک بازی استراتژی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی در سبک کارتونی و گیم پلی هیجان انگیزی که شباهت زیادی هم به بازی برال استارز دارد. کاراکترتان را از بین ده کاراکتر حیوان (از گوریل خشمگین گرفته تا آفتاب پرست زیرک) انتخاب کنید و آماده نبردهای آنلاین گروهی شوید! و البته مراقب باشید نگهبان ها هم شما را نگیرند یا آتش نگیرید! شما در این بازی می توانید با حداکثر بیست کاربر دیگر به صورت آنلاین رقابت کنید و در این راه از سلاح های مختلفی استفاده کنید. امکان ارتقای کاراکترهایتان و همچنین تشکیل یک گروه (کلن) یا پیوستن به گروه های دیگر نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Zooba

دانلود بازی اندرویدی Zooba از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Battle of the Eagles

یک بازی حادثه ای جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی هیجان انگیز مخصوص آنهایی که عاشق بازی های هواپیمایی هستند. شما یک خلبان با تجربه هستید و باید به تنهایی با هواپیماهای دشمن مبارزه کرده و آنها را شکست دهید. آنها را دنبال کنید، در برابر تیرهایشان جاخالی دهید و سعی کنید هر طور شده آنها را ساقط کنید. عملکرد هوشمندانه در این بازی بسیار مهم است چرا که دشمنان شما هم از این سلاح که همان هوش باشد بیشترین استفاده را می برند. ضمنا در این بازی علاوه بر هواپیماها امکان مبارزه هوا به زمین با واحدهای زمینی و راکت اندازهای دشمن را نیز خواهید داشت.

نمایی از بازی اندرویدی Battle of the eagles

دانلود بازی اندرویدی Battle of the Eagles از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Motorbike

یک بازی رانندگی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا مخصوص آنهایی که عاشق موتورسواری و مسابقه دادن آن هم از زاویه دید اول شخص هستند. شما در این بازی می توانید با کاربران دیگر یا با دوستان تان در شهرهایی همچون لوس آنجلس، مسکو، استانبول و …مسابقه دهید و سرعت های سرسام آور (چهارصد کیلومتر در ساعت) را تجربه کنید. البته وقتی با چنین سرعتی حرکت می کنید قطعا نظر پلیس را هم به خود جلب خواهید کرد.

نمایی از بازی اندرویدی Motorbike

بازی دارای 750 مرحله جالب و چالش برانگیز، بیش از ده ماموریت مختلف برای انجام دادن و 35 موتور مختلف برای انتخاب است که دقیقا مطابق با نمونه اصلی شان در دنیای واقعی و با تمام جزئیات طراحی شده اند.

دانلود بازی اندرویدی Motorbike از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Call of Duty: Mobile نسخه رسمی بازی Call of Duty: Mobile برای سیستم های اندرویدی با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی با کیفیت اچ دی و حالت های مختلف برای انجام بازی همچون حالت مسابقه مرگ گروهی با گروه های پنج نفره، حالت زامبی های ترسناک، حالت تک تیرانداز در برابر تک تیرانداز و همچنین امکان مبارزه گروهی با حداکثر صد بازیکن دیگر؛ یکی از جذابیت های این بازی به آن است که بیشترین شباهت را به دو بازی…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (مهر 1398) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید