بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (آبان 1397)

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (آبان 1397)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Assassin’s Creed: Rebellion

بازی که بالاخره از طرف شرکت یوبی سافت رایگان شد. اگر به دنبال اصل بازی اسسین کرید برای موبایل بودید این بازی مخصوص شماست! تمام کاراکترهای سری بازی های اندروید در پی سی و کنسول ها همچون اتزیو، آگویلار، شائو جون و … در این بازی هستند به اضافه اینکه اسسین های جدیدی هم به بازی اضافه شده اند که می توانید قفل شان را باز کنید. کلا تعدادشان به بیش از 40 اسسین می رسد. در این بازی هم با گروه تمپلارها روبرو هستید و باید به قلعه های آنها نفوذ کرده و ضمن از بین بردن آنها منابع مورد نیازتان را هم بدست آورید.

نمایی از بازی اندرویدی Assassin’s creed: rebellion

دانلود بازی اندرویدی Assassin's Creed: Rebellion از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Truck Simulation 19

اگر عاشق رانندگی با کامیون آن هم در محیط های مختلف و جاده های خطرناک هستید این بازی مخصوص شماست. شما هم می توانید کامیون تان را از زاویه دید سوم شخص و هم اول شخص کنترل کنید که در حالت دوم نمای داخلی ماشین بسیار زیبا و واقعی طراحی شده است. وظیفه شما در این بازی انتقال بارهای مختلف بین 30 شهر مختلف از آمریکاست. به ازای هر انتقال بار موفقیت آمیزی مقداری پول دریافت خواهید کرد و وقتی پول تان به حد نصابی رسیدید می توانید قفل کامیون های جدیدی از برندهای Kenworth  و Mack را نیز باز کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Truck simulation 19

دانلود بازی اندرویدی Truck Simulation 19 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Heroes of Warland

بازی که از لحاظ گیم پلی شباهت زیادی به بازی فورت نایت دارد با این تفاوت که تم آن تم غرب وحشی است و شما نه به صورت تکی که در قالب گروه های چهار نفره با کاربران دیگر بازی به صورت آنلاین مبارزه کنید. گرافیک بازی بسیار زیبا و در سبک کارتونی طراحی شده و زاویه دید بازی هم زاویه دید اول شخص است. هر کاراکتری در این بازی دارای سلاح ها، سبک مبارزه و قابلیت های خاص خود است. برای پیروزی البته داشتن سلاح های خاص کافی نیست. باید با اعضای گروه تان نیز همکاری کرده و از تاکتیک ها و استراتژی های مناسبی استفاده کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Heroes of warland

دانلود بازی اندرویدی Heroes of Warland از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Stormblades

یک بازی حادثه ای در سبک شمشیرزنی که از لحاظ محیط و همچنین ابرشرورها شباهت زیادی به بازی Prince of Persia دارد. داستان بازی مربوط به متروکه هایی می شود که رازی را در خود پنهان کرده اند. تا به حال جنگجویان زیادی برای کشف این راز رفته اند اما هیچ کدام باز نگشته اند. حالا شما به عنوان یک جنگجوی جوان باید کار آنها را تکمیل کرده و پرده از این راز بردارید. اما این ممکن نیست مگر با رویارویی با موجودات افسانه ای و غول پیکر و شکست دادن آنها. در طول راه می توانید اشیاء به جا مانده از جنگجویانی که قبلا به متروکه ها آمده اند و کشته شده اند را بردارید. همچنین می توانید شمشیرتان را به ماده ای به نام "عصاره" آغشته کرده و تاثیر آن را افزایش دهید.

نمایی از بازی اندرویدی Stormblades

دانلود بازی اندرویدی Stormblades از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Warships Universe: Naval Battle

اگر عاشق نبردهای دریایی آن هم در دوران جنگ جهانی دوم هستید این بازی مخصوص شماست. از نقاط قوت این بازی می توان به گرافیک سه بعدی بی نظیر آن و همچنین گیم پلی هیجان انگیزش اشاره کرد. امکان مبارزه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا در قالب گروه های شش نفره نیز وجود دارد. شما می توانید انواع و اقسام سلاح ها را روی رزم ناوهایتان نصب کنید و معروفترین ژنرال های حاضر در جنگ های جهانی همچون آریزونا، یاماتو، بیسمارک و لکسینگتون را به خدمت بگیرید. با وجود گرافیک عالی بازی خوشبختانه حجم بازی آنقدرها زیاد نیست (حدود 120 مگابایت).

نمایی از بازی اندرویدی Warships universe: naval battle

دانلود بازی اندرویدی Warships Universe: Naval Battle از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی My Talking Tom 2

قسمت دوم از بازی تام سخنگو مخصوص آنهایی که عاشق سری بازی های تام سخنگو هستند. در این بازی هم مثل دیگر بازی های تام سخنگو می توانید با تام بازی کنید، قلقلکش بدهید، به او غذا بدهید و از این قبیل کارها. البته چیزهای جدیدی هم به این قسمت از بازی اضافه شده اند از جمله اینکه تام می تواند حیوان خانگی خودش را داشته باشد! یا اینکه تام مریض می شود و سکسکه می کند یا آب ریزش بینی می گیرد! شما باید به او دارو بدهید تا زود خوب شود! ضمنا در این قسمت از بازی تعداد بازی های کوچک داخل خود بازی نیز افزایش پیدا کرده اند.

نمایی از بازی اندرویدی My talking tom 2

دانلود بازی اندرویدی My Talking Tom 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Feed the Spider

بازی فکری جالب و بامزه ای که شباهت زیادی هم به بازی Cut the Rope دارد. تنها فرق آن این است که در این بازی هیولا کوچولوی شما زرد رنگ است! اگر بازی Cut the Rope را به خاطر داشته باشید دیگر نیازی به توضیح در مورد این بازی نیست. در این بازی هم شما باید با بریدن طناب ها بالاخره کلوچه را به هیولا کوچولوی خود برسانید. البته سازندگان بازی می گویند این یک هیولا نیست بلکه یک عنکبوت است؛ قضاوت با شما!

نمایی از بازی اندرویدی Feed the spider

دانلود بازی اندرویدی Feed the Spider از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی Legend: Rising Empire

یک بازی استراتژی بی نظیر با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی مخصوص آنهایی که عاشق ساختن قلعه و حمله به قلعه های دشمنان شان هستند. این بازی را در واقع می توان ترکیبی از بازی های استراتژی جنگی و بازی های استراتژی شهرسازی دانست. شما نقش فرمانده یک قلعه را بازی می کنید و هدف تان در نهایت فرمانروایی بر تمام سرزمین فاوالیا است. شما به تدریج می توانید قلعه تان که در واقع همان شهر یا پایگاه تان باشد را گسترش دهید و وقتی این گسترش به حد نصابی رسید می توانید یکی از سه سیاست امپراطوری مبتنی بر اقتصاد، امپراطوری مبتنی بر صنعت و امپراطوری مبتنی بر جنگ طلبی را اتخاذ کنید. هر کدام از این سیاست ها دارای مزایای خاص خود است و متحدان آن نیز متفاوت خواهند بود.

نمایی از بازی اندرویدی Legend: rising empire

دانلود بازی اندرویدی Legend: Rising Empire از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Golf Battle

بازی گلف را با گرافیکی سه بعدی و به صورت آنلاین تجربه کنید. در این بازی می توانید به صورت تک به تک یا چند نفره (حداکثر 6 نفر) با دوستان فیس بوکی تان به صورت آنلاین رقابت کنید. هر کسی توپش را زودتر به سوراخ رساند برنده بازی است. بازی دارای دو حالت کلاسیک و عجله ای است. در حالت کلاسیک باید سعی کنید با کمترین تعداد ضربات توپ را به سوراخ برسانید و در حالت عجله ای باید در کمترین زمان ممکن این کار را انجام دهید. ضمنا در طول بازی می توانید قفل توپ ها و چوب های گلف جدیدی را نیز باز کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Golf battle

دانلود بازی اندرویدی Golf Battle از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Torque Drift

یک بازی مسابقه ای بی نظیر با گرافیکی سه بعدی و امکان رقابت آنلاین که در آن می توانید در مسابقات رد تایر گذاری شرکت کنید. البته امکان شرکت در مسابقات گروهی هم وجود دارد. جالب اینکه در این بازی می توانید یک حامی مالی هم انتخاب کنید تا شما را از نظر مالی حمایت کند! همچنین امکان تعویض قطعات ماشین و سفارشی سازی ظاهر آن نیز وجود دارد. از جمله جذابیت های این بازی می توان به شبیه سازی خوب صدمه های وارده به بدنه ماشین هنگام برخورد آن به موانع یا تصادف و افکت های بصری بسیار زیبایی همچون افکت بلند شدن دود از چرخ های ماشین هنگام رد تایر گذاری اشاره کرد.

نمایی از بازی اندرویدی Torque drift

دانلود بازی اندرویدی Torque Drift از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Assassin’s Creed: Rebellion بازی که بالاخره از طرف شرکت یوبی سافت رایگان شد. اگر به دنبال اصل بازی اسسین کرید برای موبایل بودید این بازی مخصوص شماست! تمام کاراکترهای سری بازی های اندروید در پی سی و کنسول ها همچون اتزیو، آگویلار، شائو جون و ... در این بازی هستند به اضافه اینکه اسسین های جدیدی هم به بازی اضافه شده اند که می توانید قفل شان را باز کنید. کلا تعدادشان به بیش از 40 اسسین می رسد.…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (آبان 1397) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید