سوالات متداول

ایران اپس را می توانید در دو حالت دریافت نمایید.
۱- آدرس iranapps.ir/IranApps.apk را در مرورگر رایانه خود وارد نمایید و از این طربق فایل ایران اپس را دانلود و با کابل و یا روش های دیگر آن را به تلفن هوشمند اندرویدی خود منتقل نموده و نصب نمایید.
۲- با تلفن همراه خود آدرس iranapps.ir/IranApps.apk را در مرورگر تلفن همراه خود وارد نمایید و پس از دانلود ایران اپس آن را نصب نمایید.

برای استفاده از ایران اپس تنها کافیست تا این اپ استور را از آدرس iranapps.ir/IranApps.apk دریافت نمایید.
در ایران اپس تعداد بیشماری اپلیکیشن موجود می باشد که تعدادی از آنها رایگان و تعدادی دیگر غیر رایگان می باشد و شما با توجه به نیاز خود می توانید از برنامه های موجود استفاده نمایید.
در بخش تنظیمات اپلیکیشن ایران اپس گزینه ای وجود دارد که از طریق آن می توانید انتخاب نمایید که آیا برنامه در حافظه تللفن هوشمند شما ذخیره گردد و با فقط نصب شود.
پرداخت هزینه اپلیکیشن ها در ایران اپس از دو طریق می باشد:
۱- پرداخت هزینه به صورت آنلاین و از طریق درگاه بانکی عضو شتاب
۲- پرداخت از طریق کیف پول همراه ایران اپس ( با استفاده از شارژ اکانت )
ثبت نام در ایران اپس اجباری نبوده اما جهت استفاده از تمامی امکانات ایران اپس و خرید برنامه های متنوع شما به یک حساب کاربری ایران اپس نیاز خواهید داشت.
بله - شما با ایجاد یک حساب کاربری و خرید برنامه ها می توانید با لاگین نمودن در دیوایس دیگری تمامی برنامه های خریداری شده خود را به همراه ( Wish list ) خود در دسترس داشته باشید.
ایران اپس به طور مستقل و بدون اجازه صاحب امتیاز برنامه نسبت به درج برنامه ها در ایران اپس اقدام نمی نماید. در مورد برنامه های غیرفارسی نیز چنانچه برنامه مورد نظر شما در ایران اپس موجود نباشد می توانید از طریق فرم ( تماس با ما ) در داخل اپلیکیشن ایران اپس و یا از طریق آدرس ایمیل feedback@iranapps.ir نام برنامه یا لینک گوگل پلی را برایمان ارسال نمایید تا در ایران ااپس اضافه گردد.
ایران اپس را می توانید در دو حالت دریافت نمایید. برای اینکه بتوانید برنامه های تولیدی خود را در ایران اپس قرار دهید شما به یک حساب کاربری ( توسعه دهنده ) نیاز خواهید داشت. حساب توسعه دهندگان در دو حالت ( حقیقی و حقوقی ) می باشد که با توجه به اینکه شما یک شخص و یا گروه می باشید و یا اینکه یک شرکت تولید کننده نرم افزار موبایل می باشید می توانید نسبت به نوع ثبت نام خود اقدام نمایید. همواره می توانید از آدرس developer.iranapps.ir نسبت به ساخت یک حساب کاربری توسعه دهنده اقدام نمایید.
چنانچه میران فروش شما معادل یکصدهزار تومان باشد می توانید از طریق پنل روش های تسویه حساب در ایران اپس با حداقل قیمت در نظر گرفته شده است تا از این طریق حمایت خود را از توسعه دهندگان داشته باشیم. هنگامی که مبلغ فروش شما معادل یکصد هزار تومان برسد می توانید از طریق پنل خود نسبت به درخواست تصفیه حساب اقدام نمایید. همچنین در پایان هرسال شمسی می توانید نسبت به تصفیه حساب کلی خود اقدام نمایید.
زمان بررسی و تایید اپلیکیشن ها در ایران اپس از ۱ ساعت تا ۱۲ ساعت زمان خواهد برد. البته به یاد داشته باشید که این میزان در ایام تعطیل ممکن است بیشتر باشد.
شما تنها می توانید پس از ثبت نام تنها نام پروفایل ( نام نمایش دهنده ) را تغییر و یا ویرایش نمایید و البته نام کاربری شما در زمان ثبت نام به هیچ عنوان قابل تغییر نیست.
شما می توانید پس از اینکه نسخه جدید برنامه های خود را تولید نمودید از طریق پنل توسعه دهندگان خود اقدام به ثبت آن نمایید. در نظر داشته باشید که برای ارسال و ثبت نسخه جدید حتما ( ورژن کد ) برنامه را تغییر دهید.
بله - در ایران اپس سرویسی وجود دارد به نام ( اپ گارد ) که توسط آن ایران اپس کدهایی را در اختیارتان قرار می دهد ( بنا به درخواست شما ) که با قرار دادن آن در برنامه خود می توانید از دریافت و یا استفاده برنامه توسط افرادی که برنامه را خریداری نکرده اند جلوگیری نمایید.
شما در تعداد ثبت برنامه های تولیدی خود هیچ گونه محدودیتی نداشته و لازم نیست هزینه ای بپردازید.
خیر - هیچگونه محدودیتی در حجم برنامه های آپلود شده نخواهید داشت.
پنل توسعه دهندگان ایران اپس به گونه ای طراحی شده است که از طریق آن می توانید به اطلاعات دقیقی از میزان دانلود و میزان فروش و همچنین نظرات کاربران از برنامه تولیدی شما اطلاع یابید.